Programma

Geel Wit is met een aantal verengingen een halers/brengers-regeling aangegaan. In de link hieronder staan de contactpersonen van de betreffende verenigingen en de teamleiders van Geel Wit.

Halers/brengers

Kantinedienst: bij verhindering zelf ruilen/vervanger zoeken wat betreft kantinedienst of scheidsrechter. Bij verplaatsing blijft de naam staan. 

datum thuis uit tijd  
19 augustus Geel Wit 1 FVC 1 20.00 oefen
27 augustus Lemmer 1 Geel Wit 1 14.00 oefen
2 september Hardegarijp JO19-1 Geel Wit JO19-1 09.30 beker
3 september Kloosterburen 1 Geel Wit 1 14.00 beker
  Geel Wit 2 Gorredijk 2 15.00 beker
9 september Geel Wit JO19-1 MKV '29 JO19-1 15.00 beker
10 september Geel Wit 1 Surhuisterveen 1 15.00 beker
  St. Annaparochie 2 Geel Wit 2 11.00 beker
16 september Kollum JO19-1 Geel Wit JO19-1 12.30 beker
17 september Geel Wit 1 De Wâlden 1 15.00 beker
  ONB 3 Geel Wit 2 10.00 beker
24 september FC Harlingen 1 Geel Wit 1 14.00  
  Geel Wit 2 Be Quick 1887 3 15.00  
1 oktober Geel Wit 1 HFC '15 1 15.00  
  FC Harlingen 2 Geel Wit 2 12.00  
8 oktober Drachten 1 Geel Wit 1 14.30  
  Geel Wit 2 Bergum 2 15.00  
15 okober Geel Wit 1 Helpman 1 15.00  
  Actief 2 Geel Wit 2 11.00  
22 oktober VC Trynwâlden 1 Geel Wit 1 14.00  
  Geel Wit 2 SC Franeker 2 15.00  
29 oktober Nicator 1 Geel Wit 1 14.30  
  Geel Wit 2 Peize 2 15.00  
5 november Geel Wit 1 FC Lewenborg 1 15.00  
  DTD 2 Geel Wit 2 14.00  
19 november Geel Wit 1 SC Bolsward 1 15.00  
26 november Warga 1 Geel Wit 1 14.00  
  Geel Wit 2 GVAV-Rap. 2 15.00  
3 december Geel Wit 1 SC Franeker 1 15.00  
  Stadspark 2 Geel Wit 2 11.15  
10 december Nieuw Roden 1 Geel Wit 1 14.00  
  Geel Wit 2 GAVC 2 15.00  
17 december Geel Wit 1 Groninger Boys 1 15.00  
  Frisia 2 Geel Wit 2 12.00  
28 januari Friesland 1 Geel Wit 1 14.00  
  Geel Wit 2 GOMOS 2 15.00  
4 februari Geel Wit 1 FC Harlingen 1 15.00  
  Be Quick 1887 3 Geel Wit 2 10.00  
11 februari Helpman 1 Geel Wit 1 14.00  
  Geel Wit 2 Actief 2 15.00  
18 februari Geel Wit 1 Drachten 1 15.00  
  Bergum 2 Geel Wit 2 12.00  
11 maart FC Lewenborg 1 Geel Wit 1 14.00  
  Geel Wit 2 DTD 2 15.00  
18 maart Geel Wit 1 Nicator 1 15.00  
  Peize 2 Geel Wit 2 10.00  
25 maart Geel Wit 1 VC Trynwâlden 1 15.00  
  SC Franeker 2 Geel Wit 2 11.00  
1 april SC Bolsward 1 Geel Wit 1 14.30  
8 april HFC '15 1 Geel Wit 1 14.00  
  Geel Wit 2 FC Harlingen 2 15.00  
15 april Geel Wit 1 Friesland 1 15.00  
  GOMOS 2 Geel Wit 2 10.00  
22 april SC Franeker 1 Geel Wit 1 14.00  
  Geel Wit 2 Stadspark 2 15.00  
13 mei Geel Wit 1 Warga 1 15.00  
  GVAV-Rap. 2 Geel Wit 2 11.00  
20 mei Groninger Boys 1 Geel Wit 1 14.00  
  Geel Wit 2 Frisia 2 15.00  
27 mei Geel Wit 1 Nieuw Roden 1 15.00  
  GAVC 2 Geel Wit 2 12.00