KNVB-bekertoernooien

Geel Wit in bekertoernooien

GEEL WIT IN BEKERTOERNOOIEN
 
Eerste elftal
Freonskipsbeker (bekertoernooi FVB)
71-72 1e voorronde 2/4 Geel Wit-Wykels 1-1  
    16/4 Wykels-Geel Wit 0-1  
  2e voorronde 29/4 St. Anna zm-Geel Wit 1-4  
    1/5 Geel Wit-St. Anna zm 4-0  
  1e ronde 6/5 WTOC-Geel Wit 3-5  
    11/5 Geel Wit-WTOC 5-1  
  2e ronde 20/5 Geel Wit-CSL 1-1  
    27/5 CSL-Geel Wit 2-1  
 
KNVB-beker district Noord

74-75

1e r

6/10

Geel Wit-GVB

0-0

GVB wns

75-76

1e r

 

(Geel Wit-WKE ?)

   

76-77

 

1e r

2e r

21/11

 12/5

Geel Wit-Black Boys     

Dokkum-Geel Wit               

1-0

3-2

 

na verlenging

77-78

 

 

 

poule
poule
poule
poule

  7/9 
9/10      23/10      5/3      

Rood Geel-Geel Wit  
Harlingen-Geel Wit      
Geel Wit-Houtigehage      
Geel Wit-Oosterlittens       

1-0

5-1

1-0

4-2

 

78-79

 

 

 

poule

 

 20/8

27/8

15/10            

 

Geel Wit-Sparta '59   

St. Anna-Geel Wit      

Stiens-Geel Wit                   

GW tegen Leeuwarden   

0-0

1-1

0-0

(niet gespeeld ?)

 

79-80

   

niet in bekertoernooi

   

80-81         

 

1e r        

2e r        

 17/8      

11/10     

Geel Wit-Nicator                 

Geel Wit-FVC                      

1-0

0-1

 

81-82

   

niet in bekertoernooi

   

82-83

1e r

  5/9

Geel Wit-GRC

1-2

 

83-84

 

1e r

2e r

  3/9       

 9/10

Geel Wit-Anjum  

DTD-Geel Wit     

3-0

4-2

 

84-85

1e r

2/9

Geel Wit-Broekster Boys

1-4

 

85-86

 

1e r        

2e r        

 24/8      

12/10     

Geel Wit-Bergum

Anjum-Geel Wit  

3-0

3-1

 

86-87

 

1e r        

3e r        

 23/8      

15/11

Geel Wit-Friese Boys     

RWF-Geel Wit                    

2-1

4-2

 

87-88

1e r

22/8

Geel Wit-Dokkum

1-5

 

88-89

1e r

20/8

Geel Wit-Be Quick D

1-6

 

89-90

1e r

19/8

Geel Wit-FC LEO

5-5

FC LEO wns

90-91

1e r

18/8

Geel Wit-Broekster Boys

0-4

 

91-92

1e r

24/8

Geel Wit-Broekster Boys

1-2

 

92-93

1e r

23/8

Geel Wit-Friesland

0-2

 

93-94

1e r

22/8

Geel Wit-Stiens

1-1

Stiens wns

94-95

1e r

21/8

Geel Wit-Harkema Opeinde

0-1

 

95-98

 

 

niet in bekertoernooi

   

98-99

poule  

poule

poule

2e r        

3e r      

22/8   

28/8       

30/8       

19/12     

 3/4        

Ternaard-Geel Wit        

Holwerd-Geel Wit               

Geel Wit-Dokkum               

DWP-Geel Wit                    

Geel Wit-ONS Sneek    

0-2

0-1

2-1

2-3

1-6

 

99-00

poule     

poule     

2e r        

3e r 

21/8       

27/8       

24/10     

28/11     

Geel Wit-Be Quick D

Wykels Hallum-Geel Wit               

Geel Wit-Forward               

GVAV Rap.-Geel Wit        

1-0

1-3

4-3

3-1

 

00-04

   

niet in bekertoernooi

   
04-05

poule

poule

22/8

28/8

Harlingen-Geel Wit

Geel Wit-Friese Boys

2-3

2-4

 
05-06

poule

poule

20/8

27/8

Broekster Boys-Geel Wit

Geel Wit-CSL

4-0

3-5

 
06-07

poule

poule

19/8

26/8

Broekster Boys-Geel Wit

Geel Wit-Oostergo

0-3

2-4

 

07-08

poule  
poule 
2e r        

19/8
26/8
24/10     

St. Anna zo-Geel Wit
Geel Wit-Sneek 2
    
LSC 1890-Geel Wit              

0-3

3-2

2-0

 
08-09

poule
poule
poule
1e r 
2e r

17/8
24/8
31/8
19/10
22/11

Dronrijp-Geel Wit
Geel Wit-LSC 1890 2
Friesland-Geel Wit 
Read Swart-Geel Wit 
Geel Wit-Harkemase Boys

1-4
3-2
1-1
0-4
niet gespeeld

 

 

 

09-10 poule
poule
poule
1e r

16/8
23/8
30/8
25/10

Geel Wit-GVB
FC Lewenborg-Geel Wit
Kloosterburen-Geel Wit 
Bergum-Geel Wit
8-0
0-2
1-6
13-0
 

10-11

poule
poule 

22/8
29/8

Geel Wit-St. Jacob
St. Annapar.-Geel Wit 

0-0
3-2

 

11-12

poule
poule 
21/8
28/8 
Frisia-Geel Wit
Geel Wit-SC Franeker 
7-0
5-1 
 

12-13

poule
poule
poule 
19/8
21/8
26/8 
Geel Wit-Drachten 
Akkrum-Geel Wit
Geel Wit-Bakkeveen 
2-4
1-0
4-1 
 

13-14

poule
poule
poule 
25/8
29/8
1/9 
Geel Wit-Nieuweschoot
Nicator-Geel Wit 
Geel Wit-LSC 1890 
2-2
1-2 
0-2 
 

14-15

poule
poule
poule 
24/8
28/8
31/8 
Geel Wit-Read Swart
Nieuweschoot-Geel Wit
Geel Wit-Heerenveen 
2-0
0-3
2-2
 

15-16

 

poule
poule
poule 

23/8
27/8
30/8 
Geel Wit-Olyphia
Warga-Geel Wit
Geel Wit-VWC 
1-4
0-7
6-0 
 

16-17

poule
poule

20/8
27/8
FC Birdaard-Geel Wit
Geel Wit-Dokkum
4-2
2-5
 

17-18

poule
poule
poule
1e ronde

3/9
10/9
17/9
12/11
Kloosterburen-Geel Wit
Geel Wit-Surhuisterveen
Geel Wit-De Wâlden
SC Franeker-Geel Wit


0-9
6-1
2-1
7-1

 

18-19

poule
1e ronde

9/9
11/11
Warga-Geel Wit
Geel Wit-Frisia

0-2
1-8

 

19-20

poule
poule
poule

1/9
8/9
15/9
De Wâlden-Geel Wit
Geel Wit-Eenrum
Geel Wit-WEO

1-1
2-0
1-2

 
20-21

 

poule
poule

30/8
13/9
VC Trynwâlden-Geel Wit
Geel Wit-Nicator

7-0
1-0

 
21-22

poule
poule
poule

5/9
12/9
19/9
De Wâlden-Geel Wit
Geel Wit-TLC
Geel Wit-Houtigehage

0-8
3-4
10-0

W. teruggetrokken


Tweede elftal

03-04 poule
poule
poule
1e r
 

Geel Wit 2-DTD 2
Stiens 2-Geel Wit 2
Geel Wit 2-St. Annapar. 2
Geel Wit 2-Leeuwarden 2

10-0
1-6
4-2
1-3
 
04-05 poule   Frisia 2-Geel Wit 2 verlies  
05-06 poule
poule
1e r 
2e r
4/9
8/9
23/10
27/11
Geel Wit 2-FVC 2
Trynwâlden 2-Geel Wit 2
Leeuwarden 2-Geel Wit 2 
Geel Wit 2-Be Quick G 2
3-0
4-4
1-4
2-4
 
06-07 poule
poule
  Geel Wit 2-Trynwâlden 2 
Stiens 2-Geel Wit 2
7-0
1-2
 
10-11 poule
poule
22/8
29/8
Geel Wit 2-GAVC 2 
FVC 2-Geel Wit 2
2-5
niet gespeeld
 
13-14 poule
poule 
25/8
1/9 
Frisia 2-Geel Wit 2
Geel Wit 2-VC Trynwâlden 2 

5-0
niet gespeeld

 
15-16 poule
poule 
23/8
30/8 
Geel Wit 2-Frisia 3
DTD 2-Geel Wit 2 

2-1
4-1 

 
16-17 poule
poule 
21/8
28/8
SC Stiens 2-Geel Wit 2
Geel Wit -DTD 2
1-3
1-4
 
17-18 poule
poule
poule
3/9
10/9
17/9
Geel Wit 2-Gorredijk 2
St. Annaparochie 2-Geel Wit 2
ONB 3-Geel Wit 2
3-1
2-0
3-3
 
18-19 poule
poule
2/9
9/9
VC Trynwâlden 2-Geel Wit 2
Geel Wit 2-DTD 2
0-6
3-5
 
19-20 poule
poule
poule
1/9
15/9
22/9

St. Annaparochie 2-Geel Wit 2
Geel Wit 2-LSC 1890 2
Geel Wit 2-Oerterp 2

2-2
2-3
n.g.
 
20-21 poule
poule
poule
30/8
6/9
13/9

Geel Wit 2-MKV '29 2
DTD 2-Geel Wit 2
ONB 2-Geel Wit 2

1-0
3-3
3-1
 
21-22 poule
poule
poule
5/9
12/9
19/9

Geel Wit 2-St. Annaparochie 2
Friesland 2-Geel Wit 2
Geel Wit 2-MKV '29 2

2-3
2-5
5-0
 
Derde elftal          
11-12 poule
poule
poule 
21/8
28/8
1/9 
Houtigehage 2-Geel Wit 3
SC Boornbergum '80 2-Geel Wit 3
ONB 4-Geel Wit 3 
6-4
2-4
0-6 
 

JO19-1 (tot 2016 A1-junioren)

10-11 poule
poule
1e r
2e r
kwartfinale
21/8
28/8
23/10
26/2
2/4
Dokkum A1-Geel Wit A1 
Geel Wit A1-Anjum A1 
ONT A1-Geel Wit A1 
Geel Wit A1-Twedo A1 
Geel Wit A1-Oerterp A1
0-2
8-2
2-2
3-1
1-2

GW wns 

11-12  poule
poule 
20/8
27/8 
SC Stiens A1-Geel Wit A1
Geel Wit A1-Wykels Hallum A1 
5-1
niet gespeeld 
 
16-17  poule
poule 
1e r
2e r
20/8
27/8
22/10
19/11
Geel Wit JO19-1-St. Annapar. A1
Holwerd JO19-1-Geel Wit JO19-1
ONB JO19-1-Geel Wit JO19-1
Geel Wit JO19-1-TLC JO19-1
7-2
0-5
1-1 (str. 4-5)
0-3
 
17-18 poule
poule
poule
2/9
9/9
16/9
Hardegarijp JO19-1-Geel Wit JO19-1
Geel Wit JO19-1-MKV '29 JO19-1
Kollum JO19-1-Geel Wit JO19-1
3-1
6-2
3-5
 
18-19 poule
poule
poule
1/9
8/9
15/9
FC Birdaard JO19-1-Geel Wit JO19-1
Geel Wit JO19-1-Dokkum JO19-1
Geel Wit JO19-1-Wykels Hallum JO19-1
4-3
6-0
4-2
 


JO17-1

19-20 poule
poule
poule
31/8
7/9
14/9
Ropta Boys JO17-1-Geel Wit JO17-1
Geel Wit JO17-1-FC Birdaard JO17-1
Be Quick JO17-2-Geel Wit JO17-1
5-1
6-2
n.g.
 
20-21 poule
poule
poule
29/8
5/9
12/9
Ropta Boys JO17-1-Geel Wit JO17-1
Geel Wit JO17-1-Kollum JO17-1
Be Quick JO17-2-Geel Wit JO17-1
1-3
2-4
2-4
 


JO16-1

18-19 poule
poule
kwartfinale
halve finale
8/9
18/9
30/3
20/4
Geel Wit JO16-1-Jistrum JO16-1G
Jistrum JO16-1G-Geel Wit JO16-1
Geel Wit JO16-1-Groninger Boys JO16-1
Geel Wit JO16-1-Onstwedder Boys JO16-1
0-12
13-1
2-1
2-3
 
19-20 poule
poule
poule
1e ronde
31/8
7/9
14/9
25/1
Geel Wit JO16-1-Wykels Hallum JO16-1
Lwd. Zwaluwen JO16-1-Geel Wit JO16-1
Geel Wit JO16-1-Minnertsga JO16-1
Geel Wit JO16-1-Hardegarijp JO16-1
WH no
0-12
13-2
GW terugg.
 


JO15-1

18-19 poule
poule
1e ronde
2e ronde
kwartfinale
9/9
15/9
20/10
22/12
4/5
Geel Wit JO15-1-Harkemase Boys MO17-1
Ropta Boys JO15-1-Geel Wit JO15-1
Geel Wit JO15-1-FC Birdaard JO15-2
Geel Wit JO15-1-TFS JO15-1
Drogeham JO15-1-Geel Wit JO15-1
2-1
1-4
3-2
TFS no
9-1
 
19-20 poule
poule
poule
31/8
7/9
14/9
Ropta Boys JO15-1-Geel Wit JO15-1
Geel Wit JO15-1-Be Quick JO15-2
Geel Wit JO15-1-Dokkum JO15-1
6-1
1-3
2-2
 
20-21 poule
poule
29/8
12/9
Geel Wit JO15-1-UFC Noordpool JO15-1
Ropta Boys JO15-1-Geel Wit JO15-1
3-2
0-4
 


JO14-1

18-19 poule
poule
poule
1/9
8/9
15/9
VVT JO14-1-Geel Wit JO14-1
Geel Wit JO14-1-Friese Boys JO14-1
Geel Wit JO14-1-ASC JO14-1
1-7
FB no
1-3
 
19-20 poule
poule
poule
31/8
7/9
14/9
Geel Wit JO14-1-VIOD JO14-1G
Marrum JO14-1-Geel Wit JO14-1
Geel Wit JO14-1-Anjum JO14-1
V no
14-2
5-4
 
20-21 poule
poule
29/8
12/9
Geel Wit JO14-1-Ouwe Syl JO14-1
Minnertsga JO14-1-Geel Wit JO14-1
2-3
1-7
 


JO12-1

18-19 poule
poule
1/9
15/0
Geel Wit JO12-1-Kollum JO12-1
Be Quick JO12-1G-Geel Wit JO12-1
10-0
10-4
 
19-20 poule
poule
poule
1e ronde
31/8
7/9
14/9
19/10
Geel Wit JO12-Buitenpost JO12-1
Blauw Wit '34 JO12-1-Geel Wit JO12-1
Geel Wit JO12-1-Anjum JO12-1
Geel Wit JO12-1-Hardegarijp JO12-1
6-3
1-6
0-14
5-6
 


JO11-1

18-19 poule
poule
poule
1/9
8/9
15/9
Geel Wit JO11-1-Be Quick JO11-1
Buitenpost JO11-1-Geel Wit JO11-1
Geel Wit JO11-1-Zwaagwesteinde JO11-1
0-6
10-6
2-3
 
19-20

poule
poule
poule

31/8
7/9
14/9
Wykels Hallum JO11-1-Geel Wit JO11-1
Geel Wit JO11-1-Ternaard JO11-1
Geel Wit JO11-1-Blija JO11-1G
0-4
4-5
3-1
 


MO17-1

19-20 poule
poule
poule
31/8
7/9
14/9
Geel Wit MO17-1-Zuidhorn MO17-1
Marum MO17-1-Geel Wit MO17-1
Kollum MO17-1-Geel Wit MO17-1
0-6
1-1
1-1
 
20-21 poule
poule
poule
29/8
5/9
12/9
Harkemase Boys MO17-2-Geel Wit MO17-1
Geel Wit MO17-1-Zwaagwesteinde MO17-1
Geel Wit MO17-1-Be Quick MO17-2
2-6
2-2
3-2
 
21-22 poule 4/9 Be Quick MO17-2-Geel Wit MO17-1 1-0 GW teruggetrokken


MO15-1

18-19 poule
poule
poule
1/9
8/9
15/9
Geel Wit MO15-1-FC Birdaard MO15-1
Be Quick MO15-1-Geel Wit MO15-1
Anjum MO15-1-Geel Wit MO15-1
2-0
3-0
5-0
 


MO13-1

18-19 poule
poule
1e ronde
8/9
15/9
20/10
Geel Wit MO13-1-SC Bolsward MO13-1
SC Bolsward MO13-1-Geel Wit MO13-1
FC Harlingen MO13-1-Geel Wit MO13-1
10-2
2-1
4-2
 
19-20 poule
poule
1e ronde
31/8
7/9
19/10

Geel Wit MO13-1-Wardy MO13-1
Wardy MO13-1-Geel Wit MO13-1
Geel Wit MO13-1-Be Quick MO13-1

12-0 (ongeldig)
W teruggetrokken
0-4

 
20-21 poule
poule
29/8
12/9

Zwaagwesteinde MO13-1-Geel Wit MO13-1
Noordbergum MO13-1-Geel Wit MO13-1

1-4
8-1

 
21-22 poule 4/9

FC Burgum MO13-1-Geel Wit MO13-1

1-8

 
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!