Cookie beleid v.v. Geel Wit

De website van v.v. Geel Wit is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

KNVB-bekertoernooien

Geel Wit in bekertoernooien

GEEL WIT IN BEKERTOERNOOIEN
 
Eerste elftal
Freonskipsbeker (bekertoernooi FVB)
71-72 1e voorronde 2/4 Geel Wit-Wykels 1-1  
    16/4 Wykels-Geel Wit 0-1  
  2e voorronde 29/4 St. Anna zm-Geel Wit 1-4  
    1/5 Geel Wit-St. Anna zm 4-0  
  1e ronde 6/5 WTOC-Geel Wit 3-5  
    11/5 Geel Wit-WTOC 5-1  
  2e ronde 20/5 Geel Wit-CSL 1-1  
    27/5 CSL-Geel Wit 2-1  
 
KNVB-beker district Noord

74-75

1e r

6/10

Geel Wit-GVB

0-0

GVB wns

75-76

1e r

 

(Geel Wit-WKE ?)

   

76-77

 

1e r

2e r

21/11

 12/5

Geel Wit-Black Boys     

Dokkum-Geel Wit               

1-0

3-2

 

na verlenging

77-78

 

 

 

poule
poule
poule
poule

  7/9 
9/10      23/10      5/3      

Rood Geel-Geel Wit  
Harlingen-Geel Wit      
Geel Wit-Houtigehage      
Geel Wit-Oosterlittens       

1-0

5-1

1-0

4-2

 

78-79

 

 

 

poule

 

 20/8

27/8

15/10            

 

Geel Wit-Sparta '59   

St. Anna-Geel Wit      

Stiens-Geel Wit                   

GW tegen Leeuwarden   

0-0

1-1

0-0

(niet gespeeld ?)

 

79-80

   

niet in bekertoernooi

   

80-81         

 

1e r        

2e r        

 17/8      

11/10     

Geel Wit-Nicator                 

Geel Wit-FVC                      

1-0

0-1

 

81-82

   

niet in bekertoernooi

   

82-83

1e r

  5/9

Geel Wit-GRC

1-2

 

83-84

 

1e r

2e r

  3/9       

 9/10

Geel Wit-Anjum  

DTD-Geel Wit     

3-0

4-2

 

84-85

1e r

2/9

Geel Wit-Broekster Boys

1-4

 

85-86

 

1e r        

2e r        

 24/8      

12/10     

Geel Wit-Bergum

Anjum-Geel Wit  

3-0

3-1

 

86-87

 

1e r        

3e r        

 23/8      

15/11

Geel Wit-Friese Boys     

RWF-Geel Wit                    

2-1

4-2

 

87-88

1e r

22/8

Geel Wit-Dokkum

1-5

 

88-89

1e r

20/8

Geel Wit-Be Quick D

1-6

 

89-90

1e r

19/8

Geel Wit-FC LEO

5-5

FC LEO wns

90-91

1e r

18/8

Geel Wit-Broekster Boys

0-4

 

91-92

1e r

24/8

Geel Wit-Broekster Boys

1-2

 

92-93

1e r

23/8

Geel Wit-Friesland

0-2

 

93-94

1e r

22/8

Geel Wit-Stiens

1-1

Stiens wns

94-95

1e r

21/8

Geel Wit-Harkema Opeinde

0-1

 

95-98

 

 

niet in bekertoernooi

   

98-99

poule  

poule

poule

2e r        

3e r      

22/8   

28/8       

30/8       

19/12     

 3/4        

Ternaard-Geel Wit        

Holwerd-Geel Wit               

Geel Wit-Dokkum               

DWP-Geel Wit                    

Geel Wit-ONS Sneek    

0-2

0-1

2-1

2-3

1-6

 

99-00

poule     

poule     

2e r        

3e r 

21/8       

27/8       

24/10     

28/11     

Geel Wit-Be Quick D

Wykels Hallum-Geel Wit               

Geel Wit-Forward               

GVAV Rap.-Geel Wit        

1-0

1-3

4-3

3-1

 

00-04

   

niet in bekertoernooi

   
04-05

poule

poule

22/8

28/8

Harlingen-Geel Wit

Geel Wit-Friese Boys

2-3

2-4

 
05-06

poule

poule

20/8

27/8

Broekster Boys-Geel Wit

Geel Wit-CSL

4-0

3-5

 
06-07

poule

poule

19/8

26/8

Broekster Boys-Geel Wit

Geel Wit-Oostergo

0-3

2-4

 

07-08

poule  
poule 
2e r        

19/8
26/8
24/10     

St. Anna zo-Geel Wit
Geel Wit-Sneek 2
    
LSC 1890-Geel Wit              

0-3

3-2

2-0

 
08-09

poule
poule
poule
1e r 
2e r

17/8
24/8
31/8
19/10
22/11

Dronrijp-Geel Wit
Geel Wit-LSC 1890 2
Friesland-Geel Wit 
Read Swart-Geel Wit 
Geel Wit-Harkemase Boys

1-4
3-2
1-1
0-4
niet gespeeld

 

 

 

09-10 poule
poule
poule
1e r

16/8
23/8
30/8
25/10

Geel Wit-GVB
FC Lewenborg-Geel Wit
Kloosterburen-Geel Wit 
Bergum-Geel Wit
8-0
0-2
1-6
13-0
 

10-11

poule
poule 

22/8
29/8

Geel Wit-St. Jacob
St. Annapar.-Geel Wit 

0-0
3-2

 

11-12

poule
poule 
21/8
28/8 
Frisia-Geel Wit
Geel Wit-SC Franeker 
7-0
5-1 
 

12-13

poule
poule
poule 
19/8
21/8
26/8 
Geel Wit-Drachten 
Akkrum-Geel Wit
Geel Wit-Bakkeveen 
2-4
1-0
4-1 
 

13-14

poule
poule
poule 
25/8
29/8
1/9 
Geel Wit-Nieuweschoot
Nicator-Geel Wit 
Geel Wit-LSC 1890 
2-2
1-2 
0-2 
 

14-15

poule
poule
poule 
24/8
28/8
31/8 
Geel Wit-Read Swart
Nieuweschoot-Geel Wit
Geel Wit-Heerenveen 
2-0
0-3
2-2
 

15-16

 

poule
poule
poule 

23/8
27/8
30/8 
Geel Wit-Olyphia
Warga-Geel Wit
Geel Wit-VWC 
1-4
0-7
6-0 
 

16-17

poule
poule

20/8
27/8
FC Birdaard-Geel Wit
Geel Wit-Dokkum
4-2
2-5
 

17-18

poule
poule
poule
1e ronde

3/9
10/9
17/9
12/11
Kloosterburen-Geel Wit
Geel Wit-Surhuisterveen
Geel Wit-De Wâlden
SC Franeker-Geel Wit


0-9
6-1
2-1
7-1

 

18-19

poule
1e ronde

9/9
11/11
Warga-Geel Wit
Geel Wit-Frisia

0-2
1-8

 

19-20

poule
poule
poule

1/9
8/9
15/9
De Wâlden-Geel Wit
Geel Wit-Eenrum
Geel Wit-WEO

1-1
2-0
1-2

 
20-21

 

poule
poule

30/8
13/9
VC Trynwâlden-Geel Wit
Geel Wit-Nicator

7-0
1-0

 
21-22

poule
poule
poule

5/9
12/9
19/9
De Wâlden-Geel Wit
Geel Wit-TLC
Geel Wit-Houtigehage

0-8
3-4
10-0

W. teruggetrokken


22-23

poule
poule

11/9
18/9
Houtigehage-Geel Wit
DTD-Geel Wit

0-4
2-1

 
23-24

poule
poule
poule
1e ronde

3/9
10/9
17/9
21/10
Geel Wit-FC Harlingen
Blauw Rood '20-Geel Wit
Geel Wit-Black Boys
AVC-Geel Wit

3-1
0-9
5-0
5-1

 

Tweede elftal

03-04 poule
poule
poule
1e r
 

Geel Wit 2-DTD 2
Stiens 2-Geel Wit 2
Geel Wit 2-St. Annapar. 2
Geel Wit 2-Leeuwarden 2

10-0
1-6
4-2
1-3
 
04-05 poule   Frisia 2-Geel Wit 2 verlies  
05-06 poule
poule
1e r 
2e r
4/9
8/9
23/10
27/11
Geel Wit 2-FVC 2
Trynwâlden 2-Geel Wit 2
Leeuwarden 2-Geel Wit 2 
Geel Wit 2-Be Quick G 2
3-0
4-4
1-4
2-4
 
06-07 poule
poule
  Geel Wit 2-Trynwâlden 2 
Stiens 2-Geel Wit 2
7-0
1-2
 
10-11 poule
poule
22/8
29/8
Geel Wit 2-GAVC 2 
FVC 2-Geel Wit 2
2-5
niet gespeeld
 
13-14 poule
poule 
25/8
1/9 
Frisia 2-Geel Wit 2
Geel Wit 2-VC Trynwâlden 2 

5-0
niet gespeeld

 
15-16 poule
poule 
23/8
30/8 
Geel Wit 2-Frisia 3
DTD 2-Geel Wit 2 

2-1
4-1 

 
16-17 poule
poule 
21/8
28/8
SC Stiens 2-Geel Wit 2
Geel Wit -DTD 2
1-3
1-4
 
17-18 poule
poule
poule
3/9
10/9
17/9
Geel Wit 2-Gorredijk 2
St. Annaparochie 2-Geel Wit 2
ONB 3-Geel Wit 2
3-1
2-0
3-3
 
18-19 poule
poule
2/9
9/9
VC Trynwâlden 2-Geel Wit 2
Geel Wit 2-DTD 2
0-6
3-5
 
19-20 poule
poule
poule
1/9
15/9
22/9

St. Annaparochie 2-Geel Wit 2
Geel Wit 2-LSC 1890 2
Geel Wit 2-Oerterp 2

2-2
2-3
n.g.
 
20-21 poule
poule
poule
30/8
6/9
13/9

Geel Wit 2-MKV '29 2
DTD 2-Geel Wit 2
ONB 2-Geel Wit 2

1-0
3-3
3-1
 
21-22 poule
poule
poule
5/9
12/9
19/9

Geel Wit 2-St. Annaparochie 2
Friesland 2-Geel Wit 2
Geel Wit 2-MKV '29 2

2-3
2-5
5-0
 
22-23 poule
poule
11/9
18/9

Geel Wit 2-St. Annaparochie 2
DTD 2-Geel Wit 2

3-6
1-5
 
23/24 poule
poule
poule
27/8
10/9
17/9

DTD 2-Geel Wit 2
Geel Wit 2-LSC 1890 2
Geel Wit 2-Friesland 2

0-2
3-4
1-5
 
Derde elftal          
11-12 poule
poule
poule 
21/8
28/8
1/9 
Houtigehage 2-Geel Wit 3
SC Boornbergum '80 2-Geel Wit 3
ONB 4-Geel Wit 3 
6-4
2-4
0-6 
 

JO19-1 (tot 2016 A1-junioren)

10-11 poule
poule
1e r
2e r
kwartfinale
21/8
28/8
23/10
26/2
2/4
Dokkum A1-Geel Wit A1 
Geel Wit A1-Anjum A1 
ONT A1-Geel Wit A1 
Geel Wit A1-Twedo A1 
Geel Wit A1-Oerterp A1
0-2
8-2
2-2
3-1
1-2

GW wns 

11-12  poule
poule 
20/8
27/8 
SC Stiens A1-Geel Wit A1
Geel Wit A1-Wykels Hallum A1 
5-1
niet gespeeld 
 
16-17  poule
poule 
1e r
2e r
20/8
27/8
22/10
19/11
Geel Wit JO19-1-St. Annapar. A1
Holwerd JO19-1-Geel Wit JO19-1
ONB JO19-1-Geel Wit JO19-1
Geel Wit JO19-1-TLC JO19-1
7-2
0-5
1-1 (str. 4-5)
0-3
 
17-18 poule
poule
poule
2/9
9/9
16/9
Hardegarijp JO19-1-Geel Wit JO19-1
Geel Wit JO19-1-MKV '29 JO19-1
Kollum JO19-1-Geel Wit JO19-1
3-1
6-2
3-5
 
18-19 poule
poule
poule
1/9
8/9
15/9
FC Birdaard JO19-1-Geel Wit JO19-1
Geel Wit JO19-1-Dokkum JO19-1
Geel Wit JO19-1-Wykels Hallum JO19-1
4-3
6-0
4-2
 


JO17-1

19-20 poule
poule
poule
31/8
7/9
14/9
Ropta Boys JO17-1-Geel Wit JO17-1
Geel Wit JO17-1-FC Birdaard JO17-1
Be Quick JO17-2-Geel Wit JO17-1
5-1
6-2
n.g.
 
20-21 poule
poule
poule
29/8
5/9
12/9
Ropta Boys JO17-1-Geel Wit JO17-1
Geel Wit JO17-1-Kollum JO17-1
Be Quick JO17-2-Geel Wit JO17-1
1-3
2-4
2-4
 


JO16-1

18-19 poule
poule
kwartfinale
halve finale
8/9
18/9
30/3
20/4
Geel Wit JO16-1-Jistrum JO16-1G
Jistrum JO16-1G-Geel Wit JO16-1
Geel Wit JO16-1-Groninger Boys JO16-1
Geel Wit JO16-1-Onstwedder Boys JO16-1
0-12
13-1
2-1
2-3
 
19-20 poule
poule
poule
1e ronde
31/8
7/9
14/9
25/1
Geel Wit JO16-1-Wykels Hallum JO16-1
Lwd. Zwaluwen JO16-1-Geel Wit JO16-1
Geel Wit JO16-1-Minnertsga JO16-1
Geel Wit JO16-1-Hardegarijp JO16-1
WH no
0-12
13-2
GW terugg.
 


JO15-1

18-19 poule
poule
1e ronde
2e ronde
kwartfinale
9/9
15/9
20/10
22/12
4/5
Geel Wit JO15-1-Harkemase Boys MO17-1
Ropta Boys JO15-1-Geel Wit JO15-1
Geel Wit JO15-1-FC Birdaard JO15-2
Geel Wit JO15-1-TFS JO15-1
Drogeham JO15-1-Geel Wit JO15-1
2-1
1-4
3-2
TFS no
9-1
 
19-20 poule
poule
poule
31/8
7/9
14/9
Ropta Boys JO15-1-Geel Wit JO15-1
Geel Wit JO15-1-Be Quick JO15-2
Geel Wit JO15-1-Dokkum JO15-1
6-1
1-3
2-2
 
20-21 poule
poule
29/8
12/9
Geel Wit JO15-1-UFC Noordpool JO15-1
Ropta Boys JO15-1-Geel Wit JO15-1
3-2
0-4
 


JO14-1

18-19 poule
poule
poule
1/9
8/9
15/9
VVT JO14-1-Geel Wit JO14-1
Geel Wit JO14-1-Friese Boys JO14-1
Geel Wit JO14-1-ASC JO14-1
1-7
FB no
1-3
 
19-20 poule
poule
poule
31/8
7/9
14/9
Geel Wit JO14-1-VIOD JO14-1G
Marrum JO14-1-Geel Wit JO14-1
Geel Wit JO14-1-Anjum JO14-1
V no
14-2
5-4
 
20-21 poule
poule
29/8
12/9
Geel Wit JO14-1-Ouwe Syl JO14-1
Minnertsga JO14-1-Geel Wit JO14-1
2-3
1-7
 


JO12-1

18-19 poule
poule
1/9
15/0
Geel Wit JO12-1-Kollum JO12-1
Be Quick JO12-1G-Geel Wit JO12-1
10-0
10-4
 
19-20 poule
poule
poule
1e ronde
31/8
7/9
14/9
19/10
Geel Wit JO12-Buitenpost JO12-1
Blauw Wit '34 JO12-1-Geel Wit JO12-1
Geel Wit JO12-1-Anjum JO12-1
Geel Wit JO12-1-Hardegarijp JO12-1
6-3
1-6
0-14
5-6
 


JO11-1

18-19 poule
poule
poule
1/9
8/9
15/9
Geel Wit JO11-1-Be Quick JO11-1
Buitenpost JO11-1-Geel Wit JO11-1
Geel Wit JO11-1-Zwaagwesteinde JO11-1
0-6
10-6
2-3
 
19-20

poule
poule
poule

31/8
7/9
14/9
Wykels Hallum JO11-1-Geel Wit JO11-1
Geel Wit JO11-1-Ternaard JO11-1
Geel Wit JO11-1-Blija JO11-1G
0-4
4-5
3-1
 


MO17-1

19-20 poule
poule
poule
31/8
7/9
14/9
Geel Wit MO17-1-Zuidhorn MO17-1
Marum MO17-1-Geel Wit MO17-1
Kollum MO17-1-Geel Wit MO17-1
0-6
1-1
1-1
 
20-21 poule
poule
poule
29/8
5/9
12/9
Harkemase Boys MO17-2-Geel Wit MO17-1
Geel Wit MO17-1-Zwaagwesteinde MO17-1
Geel Wit MO17-1-Be Quick MO17-2
2-6
2-2
3-2
 
21-22 poule 4/9 Be Quick MO17-2-Geel Wit MO17-1 1-0 GW teruggetrokken


MO15-1

18-19 poule
poule
poule
1/9
8/9
15/9
Geel Wit MO15-1-FC Birdaard MO15-1
Be Quick MO15-1-Geel Wit MO15-1
Anjum MO15-1-Geel Wit MO15-1
2-0
3-0
5-0
 


MO13-1

18-19 poule
poule
1e ronde
8/9
15/9
20/10
Geel Wit MO13-1-SC Bolsward MO13-1
SC Bolsward MO13-1-Geel Wit MO13-1
FC Harlingen MO13-1-Geel Wit MO13-1
10-2
2-1
4-2
 
19-20 poule
poule
1e ronde
31/8
7/9
19/10

Geel Wit MO13-1-Wardy MO13-1
Wardy MO13-1-Geel Wit MO13-1
Geel Wit MO13-1-Be Quick MO13-1

12-0 (ongeldig)
W teruggetrokken
0-4

 
20-21 poule
poule
29/8
12/9

Zwaagwesteinde MO13-1-Geel Wit MO13-1
Noordbergum MO13-1-Geel Wit MO13-1

1-4
8-1

 
21-22 poule 4/9

FC Burgum MO13-1-Geel Wit MO13-1

1-8

 
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!